Forum

Forum breadcrumbs - You are here:FórumHra: Komunikace se správciOoO
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

OoO

Čau přišel jsem po 7 letech ... a chci se zeptat hraje to vůbec někdo?? dříve byl chmat..zaplněný

to by musel nejdřív jít normálně stáhnout 😀 ale asi jo taky jsem dostal na něj chuť ale ne po 7 letech ale po více 😀

ani ne, pokud máš štěstí narazíš na jednoho nebo dva hráče

jinak jo to stahování je hezký cringe, prvně říct chromu že to je ok a pak windowsu říct že to je ok je pain in the ass

jo no nějaký návod na to ? 😀 vždycky když to stáhnu tak to nejde ani povolit nic jen jak se to dostáhne tak to zmizí a ukáže mi to že to byl vir ani se tě to nezeptá před tím jestli to chceš povolit nebo ne

Chlapče můj, prostě ti to blokuje win defender nebo jiný antivir, určitě máš win10, napravo ti musí vyskočit zpráva o tom že něco zablokoval... když to rozklikneš, najdeš chmat a dáš povolit 🙂

Jo už to mám díky chlapče 👍🏻😉

Možno rada pre niekoho kto má avast osobne to spúštam cez antivirák avast- sandbox a neni problém mám s tým menej roboty ako to vše blokovať 😀 a ked to spustíš 1x za rok tak ti to tak stačí 😀 (možno majú sandbox aj iné antiviráky to neviem používam len jeden na oboch ntb)

Je to na p**...nikdo nikde jen chytat ryby aby jsi na něco měl nikoho tam nepotkáš..

nechápu proč ten serwr furt jede 😀

Okomentováno od CzOfice v 19. 5. 2020, 16:13

Je to na p**...nikdo nikde jen chytat ryby aby jsi na něco měl nikoho tam nepotkáš..

lež, ve hře nikdy nebylo víc způsobů jak vydělat peníze

Okomentováno od CzOfice v 19. 5. 2020, 16:13

nechápu proč ten serwr furt jede

na toto protiargument nemám

Zapni sene ? 😀 pujdem spolu chytat :)..